Üyelik Sözleşmesi

FORUM KURALLARI

1-   Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2-   T.C. yasalarını yada uluslar arası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3-   Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri, kurumları küçük düşürücü, hakaret niteliğinde sözler kullanamaz.
4-   Bu forum, hiçbir şekilde Bankamız ve Vakfımızla ilgili görüş, öneri, şikâyet ve eleştiriler için kullanılamaz.
5-   Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderilemez. Gerek görüldüğünde özel mesajlarınız incelenebilir ve özel mesaj göndermeniz engellenebilir.
6-   Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu din, dil, ırk, ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
7-   Siyasi içerikli görüş ve yorumlar yapılamaz.
8-   Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, kalınlık, ifade gibi efektler kullanamazsınız.
9-   Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crak, warez, hack appz, siyaset, ideolojik görüş, pornografik içerikli ve/veya benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
10-   Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image’ler dışında image kullanılmaz.
11-   Forum yöneticilerinin gerekli görmesi halinde, forumun huzurunu bozan veya forumda bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalınmaksızın forumdan uzaklaştırılabilirler.
12-   Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
13-   Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkında forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
14-   Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.
15-   Telif haklarıyla korunan müzik ve filmlerin yasa dışı kopyalarını (MP3, DivX vs.) paylaşamazsınız. Bu tür isteklerle ilgili başlıklar silinecektir. Hacking, cracking, warez gibi yasa dışı konularla ilgili başlık açamazsınız, mesaj yazamazsınız. Oyunlar da dahil olmak üzere herhangi bir yazılım için seri numarası, CD key, crack, keygen gibi bir uygulama isteğinde bulunamazsınız. Bu tür bilgileri / uygulamaları paylaşamazsınız.
16-   Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla açamazsınız.
17-   Forum içeriksiz, gereksiz veya açılan başlıkla ilgisiz mesajlar gönderemezsiniz.
18-   Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.